Родинна компанія

Цінності, на яких базувалося створення компанії, глибоко вплетені в ДНК бізнесу та продовжуються вже в другому поколінні родини Коростильових.

Наша місія

Підвищувати якість та комфорт життя людей, створюючи трендові, інноваційні предмети інтер’єру, які створять затишок на багато років.

У співпраці з кращими дизайнерами та постачальниками, а також на основі передових виробничих технологій та власних унікальних розробок, проектувати та виробляти продукти найвищої якості для всього світу.

На сьогодні виробнича компанія ELIO має два основних напрямки роботи – створення лінійки продуктів ELIO HOME та реалізація комплексних інтер’єрних проєктів відділом ELIO PROJECTS

Продукти ELIO HOME

ПРОЄКТИ ELIO

Продукти ELIO HOME

Це інтер’єр поза часом, в якому немає нічого зайвого, а всі елементи знаходяться в ідеальній гармонії.

ELIO HOME створює меблі, вивчаючи та наслідуючи природу. Ми знаходимо натхнення в природних текстурах, кольорах та лініях, намагаємось відтворити їх у нашій продукції. Таке єднання дозволяє створювати меблі, що додають гармонію та досконалість природи у високошвидкісне життя сучасної людини.

Меблі ELIO HOME естетичні та функціональні, вони ідеально інтегруються в житловий простір та максимально відповідають потребам власників. Інтер’єр живе та змінюється разом з господарями, наповнюється їхніми емоціями та допомагає створювати той ідеальний простір, що має назву “ДІМ”.

Elio Projects

30-річний досвід роботи дозволив нам досягти високого рівня професіоналізму. Саме тому ми здатні втілити в життя складні та сміливі дизайнерські ідеї.

Фабрика ELIO з сучасним обладнанням забезпечує повний цикл виробництва для виконання замовлень будь-якої складності. Обладнання фабрики дозволяє працювати з такими матеріалами як: дерево, скло, алюміній, натуральний камінь, шкіра та текстиль. Також наші спеціалісти здійснюють індивідуальний підбір ексклюзивних матеріалів та фурнітури під проєктні задачі.

ELIO забезпечує для клієнтів високоточні лазерні 3D заміри у будь-якій точці світу, що дозволяє повністю відтворити візуальне та цифрове зображення всього інтер‘єру з можливістю проводити 3D-тури.

Для реалізації концепції єдиного простору ми пропонуємо весь спектр меблевих та інтер’єрних рішень: міжкімнатні двері та розсувні перегородки, стінові панелі, гардеробні системи, комоди, вітрини, меблі для кухні.

Ми працюємо по всьому світу та маємо реалізовані проєкти в Європі, США, ОАЕ.
Наші менеджери супроводжують проєкт на кожному етапі та мають досвід співпраці з суміжними підрядниками.

Виробництво

Фабрика ELIO – це комбінація інноваційних виробничих потужностей, сімейних традицій та піклування про екологію. Ми постійно розробляємо та впроваджуємо оригінальні продукти та рішення, оновлюємо наше обладнання, проводимо навчання співробітників. Завдяки запровадженню ощадливого виробництва” нам вдалося підвищити ефективність та раціоналізувати використання ресурсів, а також мінімізувати негативний вплив на навколишнє середовище.

Команда

Команда

Наразі команда складається з понад 200 працівників, серед яких талановиті дизайнери, досвідчені технологи, креативні маркетологи тощо. Процес розробки та реалізації нової продукції був би неможливий без участі інженерів з R&D відділу – вони оптимізують нові елементи інтер’єру для виробництва і перетворюють концепт на довершений виріб. Це не просто колеги – це родина ELIO, яка невпинно дбає про якість, надійність та довговічність продукції компанії.

МАРИНА ЧЕРКАШИНА,
арт-директорка

“Моя співпраця з компанією ELIO почалася у 2014 році. Цей досвід виявився дуже вдалим й переріс у довгострокову співпрацю. Наша спільно створена продукція знаходить визнання серед користувачів та регулярно отримує нагороди на міжнародних конкурсах.”

МАКСИМ ЖЕЛЕЗНЯК,
керівник відділу R&D

“Головне і найпривабливіше у нашій роботі, щодня знаходити нові шляхи реалізації найскладніших проектів, накопичуючи досвід для реалізації наступних”

СЕРГІЙ МАРТИНОВСЬКИЙ,
керівник відділу ELIO PROJECTS

“Головне завдання нашого відділу – втілити в реальність задуману концепцію дизайнера, пропонуючи найкращі рішення та матеріали”

    Маєте пропозиції щодо співпраці?

    Напишіть нам і ми відповімо найближчим часом