Марина Черкашина

Архітекторка-дизайнерка.
Член Спілки дизайнерів України.
Освіта: магістр архітектури, КНУБА.

Співпраця з компанією ELIO розпочалася у 2014 році зі створення кількох моделей кухонь середнього цінового сегменту. Досвід виявився вдалим. Спільний продукт отримав визнання у покупців та нагороди від членів журі міжнародних конкурсів. Вдала колоборація переросла у довгострокову співпрацю. Я, як арт-директорка, супроводжую усі виробничі напрямки компанії.

Але найцінніший досвід я набула, ставши членом команди зі створення нової торгової марки ELIO HOME.

Пройшовши весь шлях від неймінгу до продуктової лінійки, працюю над каталогом і виставковим стендом,  та можу з упевненістю сказати, що новий бренд гідний конкурувати на міжнародній арені з відомими брендами світового рівня.

Дмитро Новіков

Український графічний та промисловий
дизайнер. Отримав диплом транспортного та
промислового дизайнера в IED Турін
(Instituto Europeo di Design. Torino, Italia).
Переможець та призер міжнародних
та українських конкурсів.

З компанією ELIO знайомий давно. Подобається космополітичність у дизайні та представленість колекцій бренду на різних виставках, самодостатність. Мені здавалося, що для ELIO дизайн завжди був ключовим фактором. Саме дизайн говорить з нами про головні споживчі цінності меблів.

І ось одного разу, у мене з’явилася можливість не лише спостерігати за компанією збоку, а й попрацювати з цією командою!

Дизайн – це мистецтво дивувати!

Я сподіваюся приємно здивувати шанувальників ELIO HOME ще не раз, але сама компанія мене здивувала сприйнятливістю до сміливих ідей, динамічністю та високою планкою задумів.