Гардеробні

Острів AIR LINE

Острів з колекції AIR LINE — це окремий функціональний модуль всередині гардеробної кімнати, створений для зберігання аксесуарів та різноманітних дрібних речей. Він стане виразним акцентом гардеробної та додасть приміщенню завершеності та досконалості.

В конструкції острова AIR LINE поєднані сучасні тенденції, новітні технології та традиційна надійність. Модернізовані профілі каркасу та фасадів надають меблям витонченого естетичного вигляду. Зовнішні кути мають тонку розшивку у 6 мм, завдяки чому конструкція виглядає легкою та вишуканою.

Колекція AIR LINE максимально функціональна: острів пропонує різні системи зберігання, завдяки чому дорогоцінні речі можна за бажанням заховати у містких висувних шухлядах або розмістити під склом вітрини.

Верхні відкриті шухляди повністю оздоблені екошкірою, що позаду супроводжуються плісе, яке приховує механізми від очей. Додатковим стильним елементом є підсвітка нижньої частини острова, завдяки якій увесь модуль здається невагомим.

Для оздоблення острова AIR LINE можуть використовуватись усі звичні матеріали: шпон, шкіра, скло, дзеркало або фарбування.

Оздоблення

Lacqured matt

Lacqured metallic

Transparent

Veneer matt

Lacquering matt

Eco Leather

Завантаження

Technical sheets

3D Model

General catalog

Більше продуктів