Гардеробні

AIR LINE

Гардероб AIR LINE – це нова спільна робота ELIO HOME та команди R&D відділу. Нове покоління гардеробної системи – втілення мінімалізму та чітких ліній. AIR LINE візуально легка, але зберегла надійність та продуманість конструкції. Це дозволяє підтримувати ідеальний порядок у гардеробній і легко знаходити необхідні речі.

Завдяки модернізованому тонкому профілю каркаса, гардеробна система AIR LINE отримала більш витончені лінії. Зовнішні кути з фасадами мають тонку розшивку – усього 6 мм. Ця унікальна властивість робить гардероб естетично досконалим, візуально ще більш просторим та невагомим.

Справжній комфорт складається з непомітного. Розроблена серія висувних алюмінієвих рам, що можуть змінювати своє призначення поміж ящиком з тримачами для брюк, аксесуарницею та кошиком для білизни, що впорядкують ваші речі та час. Тримачі для брюк, шухляди та штанги для одягу оздоблені екошкірою, що додасть тактильних відчуттів при торканні.

Організувати простір стало ще легше. Всередині всі елементи стали набагато зручнішими. Аксесуари та коштовності можна зберігати під склом у вітрині. Нові скляні полиці товщиною лише 14 мм з інтегрованою LED-підсвіткою додають ще більшої легкості та підкреслюють всі витончені лінії гардеробної системи, водночас вони лишаються надійними та стійкими до навантажень.

М’яке внутрішнє освітлення дозволяє підкреслити кожну річ у гардеробі, яка стає окрасою інтер’єру.

Алюмінієвий профіль нових фасадів дає можливість використовувати усі звичні матеріали для декору: шпон, шкіру, скло, дзеркало або фарбування.

Гардероб можна доповнити островом, виконаним в єдиному стилі, що додасть завершеності усій композиції. Внутрішнє наповнення острова може бути адаптоване під будь-які потреби, щоб найкращим чином організувати зберігання важливих речей.

Оздоблення

Lacqured matt

Lacqured metallic

Transparent

Veneer matt

Lacquering matt

Eco Leather

Завантаження

Technical sheets

3D Model

General catalog

Більше продуктів