Кухні

Carbon’23

CARBON’23 — нова колаборація дизайнерки та арт-директорки ELIO HOME Марини Черкашиної та “Галереї каменю”.

Кухня CARBON’23 стала бестселером одразу з моменту першої презентації у 2017 році на IMM Cologne. А її оновлена, вдосконалена версія — це втілення сучасного погляду на щоденні потреби людини, гармонійне поєднання функціональності та естетики.

Композиція кухні складається зі сміливої комбінації різних матеріалів: алюмінію, шпону, скла та каменю травертину.

Шпоновані фасади шаф приховують інтегровану систему зберігання та побутову техніку. А у поєднанні з системою панелей та міжкімнатних дверей однакової текстури створюється цілісний інтер’єр в єдиному стилі.
Декоративна задня панель горизонтальних світлопрозорих конструкцій оздоблена рельєфною поверхнею WAVE. Вітрини для вина з системою кріплень для бокалів, місткі шафи з прозорими фасадами підкреслюють відкритість кухонного простору до взаємодії.

Пристінна зона оздоблена стильною панеллю, яка підсвічує робочу поверхню — вона є головним акцентом кухні CARBON’23 та підкреслює її сучасність.

Використання травертину в оздобленні робочої поверхні, шухляд, раковини та монолітного острова створює неперевершену композицію.
Неповторний малюнок природного каменю підкорює своєю вишуканістю та наповнює простір спокоєм.

Особливістю кухні CARBON’23 є стикування поверхонь під кутом 45 градусів, яке доведене до ідеалу в матеріалі натурального каменю.

Кухня обладнана новітньою технікою та необхідними аксесуарами, які інтегровані в кухонні поверхні. Усі робочі зони детально продумані та функціональні, кожна деталь завжди під рукою. Новинки провідних виробників фурнітури поліпшують користувацький досвід та забезпечують зручне використання кухні з легкістю та без зусиль.

Оздоблення

Lacqured matt

Lacqured metallic

Transparent

Veneer matt

Lacquering matt

Eco Leather

Завантаження

Technical sheets

3D Model

General catalog

Більше продуктів