KIFF 2023

ELIO HOME, провідний український виробник меблів преміум-класу, долучився до щорічного Міжнародного меблевого форуму KIFF 2023, що відбувся в Києві. Цьогоріч KIFF – це не просто виставка, а бізнес-платформа для підтримки та розвитку незламного меблевого та будівельного бізнесу з акцентом на заходах та зустрічах постачальників, виробників, дизайнерів.

Компанія презентувала свої новинки та актуальні напрацювання року. Наступне покоління гардеробних систем AIR LINE, доповнених островом, захоплює своїм зміненим дизайном і модернізованим профілем каркасу, разом з тим є максимально зручним та функціональним.

Нова колаборація дизайнерки та арт-директорки ELIO HOME Марини Черкашиної та “Галереї каменю”: кухня CARBON, вдосконалена версія бестселеру попередніх років. Кухня CARBON — це втілення сучасного погляду на щоденні потреби людини, гармонійне поєднання функціональності та естетики. Особливістю кухні CARBON є стикування поверхонь під кутом 45 градусів, яке доведене до ідеалу в матеріалі натурального каменю травертину.

Цілісну картину інтер’єру забезпечують нові модульні панелі SEGMENTAL. Завдання модульної панельної системи: додати простору функціональності, створити додаткові можливості розміщення консольних полиць, тумб та сервантів, оформити стіни, наскрізні проходи, а також повністю інтегрувати з міжкімнатними дверима ELDOOR завдяки ретельно продуманим стикуванням. Саме завершена інтер’єрна композиція з використанням усіх новинок – головна родзинка ELIO HOME цьогоріч.

ELIO HOME – це український виробник меблів преміум сегменту, який заслужив довіру та визнання найвибагливіших поціновувачів. Відтворення кожної деталі меблів відбувається з найбільшою увагою до якості та естетичності, виключно з використанням найкращих матеріалів. Продукція компанії експортується в більше, ніж 10 країн світу.

ELIO HOME цінує свою репутацію, не зупиняється на досягнутому, при цьому дотримується найвищих стандартів виробництва меблів.